بازدید مهندس شریفی مدیر عامل و مهندس رنجبر معاونت بهره برداری شرکت از معادن آبنیل شمالی و جنوبی

  • 10 اسفند 1400
  • تعداد بازدید: 191
  • نویسنده: روابط عمومی

بازدید مهندس شریفی مدیر عامل و مهندس رنجبر معاونت بهره برداری شرکت از معادن آبنیل شمالی و جنوبی

به گزارش روابط عمومی شرکت ، مهندس شریفی مدیر عامل شرکت صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰٫۱۲٫۱۰ در جریان بازدید از کارگاه های استخراج و معادن روباز ، طرح های توسعه ای معادن آبنیل شمالی و جنوبی شرکت ضمن تبریک فرارسیدن عید مبعث افزود: هزینه در جهت تجهیز ایمنی معادن زغال سنگ نوعی سرمایه گذاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ، مهندس شریفی مدیر عامل شرکت  صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰٫۱۲٫۱۰  در جریان بازدید از کارگاه های استخراج و معادن روباز ، طرح های توسعه ای معادن آبنیل شمالی و جنوبی  شرکت ضمن تبریک فرارسیدن عید مبعث  افزود: هزینه در جهت تجهیز ایمنی معادن زغال سنگ نوعی سرمایه گذاری است.

وی با اشاره به اجرای اقدامات پیشگیرانه و تخصیص اعتبارات در خصوص ارتقای ایمنی کارگران اظهار داشت: کارگران بزرگترین سرمایه هر مجموعه‌ای به‌ویژه شرکت معادن زغال سنگ کرمان هستند.
ایشان ایمنی در معادن را اساسی ترین اصل معدنکاری اعلام کرد و گفت: این شرکت با تمامی توان و برنامه‌ریزی، آمادگی لازم درخصوص ارتقای ایمنی معادن شرکت را دارد و اقدامات لازم در این زمینه اجرا می‌شود.
در ادامه مدیر عامل شرکت  در جلسه فنی این مجموعه که با حضور مدیران این معادن  برگزار گردید  در جریان مشکلات و چالش های این مجموعه قرار گرفتند و برای حل این مشکلات دستوراتی را اتخاذ نمودند و در پایان به طور ویژه از برنامه ریزی و تلاش بی شائبه و تلاشگر این مجموعه  که بر عملیات اکتشاف و استخراج نظارت عالی و میدانی دارند تشکر نمودند و با تقدیر از تلاش جمیع همکاران  بر امر شتاب در تولید و استخراج این ماده حیاتی صنعت فولاد کشور تاکید نمودند.

نظر دهید